CEJN

Baner1

CEJN - specjalista w dziedzinie szybkozłączy

Firma CEJN jest obecna na całym świecie i jesteśmy dumni z uznania, jakim cieszymy się jako wiodący światowy specjalista w dziedzinie szybkozłączy. „Urodzone” i rozwijane dzięki szwedzkiej pomysłowości są naszą podstawą do dumy. „Made in Sweden” jest dla nas pieczęcią wysokiej jakości przemysłowej. Dodaj „by CEJN”, a otrzymasz szybkozłącza z zapewnieniem jakości i doskonałej wydajności gwarantującej profesjonalne zastosowanie i korzyści dla klienta.

Produkty pneumatyczne

Linia produktów pneumatycznych CEJN obejmuje najlepiej sprawdzające się na świecie szybkozłącza, pistolety pneumatyczne, węże poliuretanowe, lekkie węże do dużych obciążeń, bębny kablowe i akcesoria. CEJN oferuje wszystkie niezbędne komponenty od zespołów FRL po złącza sprężonego powietrza, aby zapewnić niezawodną wydajność sprężonego powietrza na całym świecie.
 

Produkty hydrauliczne

Szybkozłącza hydrauliczne CEJN nadają się do zastosowań z ciśnieniami pracy do 320 bar (4640 PSI) zarówno dla hydrauliki przemysłowej jak i mobilnej. Poprzez stosowanie szybkozłącza hydraulicznych CEJN zmniejszają się zanieczyszczenia wskutek wycieku płynów hydraulicznych, a środowisko jest chronione przed szkodami. Tutaj przedstawiono szybkozłącza, wtyki i systemy testowania ciśnienia do zastosowań hydraulicznych.

 
Produkty do płynów
 
Produkty do płynów muszą mieć zdolność szybkiego łączenia i rozłączania, jak również muszą być sucho odcinające, nadające się do przepływających mediów i wytrzymałe na występujące warunki pracy. Produkty CEJN do płynów mają wszystkie te właściwości. Szybkozłącza i wtyki do płynów dostępne są w wersji zaworowej i bezzaworowej do zastosowań z niskim i średnim ciśnieniem. Tutaj przedstawiono szybkozłącza i wtyki, węże i zestawy węży do zastosowań w technice płynów.
 

Produkty multizłączowe i automatyczne

Produkty multizłączowe i automatyczne CEJN są to szybkozłącza i wtyki zaawansowane technologicznie, przeznaczone do montażu w blokach rozgałęźnych (manifoldach) i płytach. Umożliwiają one jednoczesne podłączenie, łączenie i rozłączanie kilku przewodów na płyny. Tutaj przedstawiono trzy typy przeznaczone do systemów modułowych: szybkozłącza automatyczne do zastosowań w technice płynów i hydraulice oraz system Multi Snap do zastosowań w technice płynów.

Produkty do powietrza do oddychania

Złącza do powietrza do oddychania CEJN charakteryzują się dużym natężeniem przepływu, szerokim asortymentem połączeń i wymagają jedynie minimalnej siły do połączenia. Dla życiowej funkcji dostarczania powietrza do oddychania, potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności ma najwyższą wagę. Produkty CEJN są projektowane i wytwarzane zgodnie z wymagającymi normami, co owocuje latami niezawodnej pracy. Tutaj przedstawiono produkty CEJN: złącza i króćce, zestawy węży i akcesoria dla zastosowań powietrza do oddychania.
 

Produkty hydrauliczne ultra wysokiego ciśnienia

CEJN ma ponad 40-letnie doświadczenie w technologii szybkozłączy do hydrauliki wysokiego ciśnienia i oferuje szeroki asortyment produktów na ciśnienie robocze do 3000 bar (43 500 PSI). Szybkozłącza hydrauliczne CEJN wysokiego ciśnienia są specjalnie zaprojektowane do pomp ultra wysokiego ciśnienia, wyposażenia ratunkowego i innych wymagających zastosowań. Tutaj przedstawiono szybkozłącza i wtyki, węże, manometry i bloki z portami do wysokociśnieniowych zastosowań w hydraulice.