RS-TEC

Obraz7Obraz1Obraz2

RS-TEC profesjonalna regeneracja wrzecion obrabiarek CNC oraz mechanizmów śrubowo-tocznych

Specjalizujemy się w naprawach i regeneracji wrzecion oraz elektrowrzecion. Regenerujemy wrzeciona szlifierskie i frezarskie, nisko i wysokoobrotowe, chłodzone cieczą i powietrzem, z łożyskami stalowymi i ceramicznymi.

Zapewniamy kompleksową obsługę łącznie z odbiorem uszkodzonego wrzeciona oraz dostawą zregenerowanego.

Po dostarczeniu i oględzinach wrzeciona przedstawiamy kosztorys naprawy i analizę uszkodzeń. Po akceptacji kosztorysu przez klienta przystępujemy do regeneracji. Po wykonaniu usługi przeprowadzamy szczegółowe testy pracy wrzeciona i sporządzamy odpowiedni protokół kontrolny, który wraz z naprawionym wrzecionem wysyłany jest do klienta.

Udzielamy półrocznej gwarancji, oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy dostaw.

Zapewniamy transport „od drzwi do drzwi”.

Posiadamy szerokie i wiarygodne referencje, obsługujemy największe firmy produkcyjne w Polsce. Naprawy przeprowadzane są po zaakceptowaniu kalkulacji przedstawianej każdorazowo po dostarczeniu wrzeciona do firmy RS-TEC w Niemczech.

Oferujemy naprawę wrzecion wszystkich producentów, m.in.: KESSLER, CHIRON, MAZAK, DUGARD, HAAS, AVIA, DMG,  i wielu innych. 

Gwarantujemy wysoką jakość napraw, udzielamy półrocznej gwarancji, oferujemy krótkie terminy dostaw.

Dla CHIRON, DMG posiadamy niektóre typy wrzeciona zregenerowane na podmianę, co gwarantuje ciągłość pracy bez konieczności wyłączenia maszyny z produkcji na dłuższy czas.